Privalumai


VAIZDINGA IR RAMI VIETA

„Pelėdų lofto“ pavadinimas ne atsitiktinis – šis loftų projektas yra ant „Pelėdų kalno“. “Pelėdų kalnas” – tai turbūt viena jaukiausių ir romantiškiausių vietų Kaune. Ant „Pelėdų kalno“ galėsite džiaugtis gamtos prieglobsčiu, nepasigesdami ir miesto patogumų.

STOGO TERASA

Projekto išskirtinumas – kiekvienas loftas esantis antrame aukšte galės įsirengti erdvią terasą ant stogo, iš kur atsiveria puikūs vaizdai ir Kauno miesto panorama – Neris, Santaka, Pelėdų kalnas, Prisikėlimo bažnyčia.

I a. LOFTŲ PRIVALUMAI

Loftai, esantys pirmame aukšte, turės atskirus išėjimus į kiemelį, esantį prie pastato. Čia medžių paunksmėje bus galima džiaugtis supančia gamta, mėgautis paukštelių čiulbėjimu ir semtis kūrybinio įkvėpimo.

KLINKERIO PLYTELIŲ FASADAS

Pastato fasadas yra labai svarbi pastato eksterjero ir funkcinė dalis. Būtina parinkti kokybišką fasado apdailos medžiagą, kad pastatas tarnautų ilgai ir būtų patrauklus. „Pelėdų lofto“ fasadui buvo parinktos vokiečių gamintojo Ströher klinkerio plytelės. Ströher savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš šimtą metų. Naudodama specialų gamybos būdą, presavimą, Ströher gamina labai kokybiškas keramines plyteles, išsiskiriančias atsparumu šalčiui, lengva priežiūra, funkcionalumu ir stilingumu.

ERDVŪS BALKONAI

Kiekvienas loftas turės erdvų balkoną, kurio dydis bus beveik 4 kv. m ploto. Tai ažūriniai, lengvų konstrukcijų balkonai, kurie bus gražūs akiai ir patogūs eksploatcijai. Pro balkonus atsivers puikūs vaizdai į supančią aplinką, juose pasijusite arčiau gamtos.

VITRININIAI LANGAI

„Pelėdų loftuose“ bus sumontuoti kokybiški, mediniai net 3 metrų aukščio vitrininiai langai. Jie Loftui suteiks daugiau lengvumo ir šviesos. Tokie langai yra puiki interjero detalė ir sukuria laisvės pojūtį, o vidaus erdvė vizualiai atrodys didesnė. Langų gamyba patikėta kompanijai – “Rūdupis”.

AUKŠTOS PATALPOS

Loftų išskirtinumas – didelis patalpų aukštis. Pirmame aukšte esančių loftų aukštis yra 3,35 metro, o antrame aukšte loftų aukštis yra nuo 3,65 metro iki 4,35 metro. Aukštesnėje erdvėje Jūs galėsite laisviau ir įdomiau susikurti savo lofto interjerą. Aukšta erdvė – tai erdvė Jūsų fantazijai!

ANTRESOLĖS

Aukštų lubų dėka patalpos atrodo didesnės ir erdvesnės. Pelėdų loftuose lubų aukštis yra tinkamas įsirengti antresolę. Pastaruoju metu antresolės išgyvena atgimimą, įrengus antresolę, ne tik padidinsite patalpų plotą ir efektyviau išnaudosite erdvę, tačiau taip pat interjerą padarysite įdomesnį.

VIETA ŽIDINIUI, KROSNELEI

Židinys pastaruoju metu tapo ne tik šilumos šaltiniu, bet ir svarbia interjero detale, jo puošmena ir dažnai net centrine ašimi. Židinys suteikia jaukumo, individualumo, savitumo, pabrėžia šeimininko asmenybę. O ką jau kalbėti apie malonumą praleisti šaltą rudens ar žiemos vakarą su puodeliu arbatos prie ugnies. Todėl visuose antro aukšto loftuose galėsite įsirengti židinį ar krosnelę.

AUTONOMINIS, DUJINIS ŠILDYMAS

“Pelėdų loftuose” yra numatytas autonominis, dujinis šildymas. Autonominis, dujinis šildymas yra vertinamas kaip vienas patraukliausių ir taupiausių šildymo būdų. Kiekvieno lofto savininkas savarankiškai ir individualiai spręs, kada pradėti šildymo sezoną, kada jį užbaigti bei kokią temperatūrą palaikyti. Mokėsite tik tiek, kiek patys sunaudosite – pagal dujų skaitiklio parodymus.

INDIVIDUALUS IŠPLANAVIMAS

„Pelėdų loftuose“ galėsite laisvai pasirinkti norimą išplanavimą ir interjero stilių. Jums tik reikia išsirinkti savo loftą ir susikurti vienintelį bei unikalų savo stilių.

DVIRAČIŲ SAUGYKLA IR SANDĖLIUKAI

Bus įrengta bendro naudojimo dviračių saugykla ir atskiri sandėliukai. Sandėliukai bus nuo 2,5 kv. m iki 6,5 kv. m dydžio.

Loading